Press "Enter" to skip to content

Může Alopecie Se Léčit?

alopecia areata

Náhle ztrácí patch vlasů může být znepokojující. Pro většinu lidí, to není pokrok mnohem dále, a často mohou léčit sama, ale pro mnohé je to začátek hledání najít lék. Takže to, co je k dispozici?

Alopecie je vypadávání vlasů podmínkou, že se často prezentuje jako ztráta vlasů v místech, obvykle na pokožku hlavy, ale může být kdekoliv. Náplasti jsou často kolo, možná neopakovatelné, a vlasy kolem hrany jsou více snadno vytáhnout .. tohle není destruktivní, ty chloupky by bylo ztraceno tak jako tak.

Alopecia areata je úplný název stavu, ale jsou více specifické verze. Difuzní Alopecie areata není nerovnoměrný, ale, jak název napovídá, představuje jako difúzní vypadávání vlasů. Jeden plešatý patch je Alopecie areata monolocularis, zatímco více náplastí je Alopecie areata multilocularis. Alopecie postihující celý skalp je Alopecie areata totalis.

Alopecie nemá vliv jen vlasy na hlavě. Alopecie areata barbae je v vousy, zatímco Alopecie areata universalis pokrývá celé tělo včetně nohou, ochlupení, obočí a nosní vlasy.

Připadá většinou kolem dospívání v jinak zdravých lidí, ale ti, jakéhokoliv věku může získat.

To není nakažlivá, ale to je častější, pokud ostatní v rodině měl nebo auto-imunitní onemocnění.

Je to možný vedlejší účinek léku Prilosec a vitamin B5, ale zdaleka nejčastějším spouštěčem je stres a že může být z nejrůznějších akcí jako náhlý šok, chronický stres, fyzické trauma, zranění, těhotenství, alergie, chemických látek a infekcí. http://zdravitrener.info

Ztráta náplasti vlasů je stresující samo o sobě, tak to bylo těžké, vědecky, fungovat vztah, ale víme, že to má často za následek, že lidé méně sociální a dostat úzkost a depresi.

Prognóza pro většinu Alopecie (ne totalis nebo universalis) je velmi dobré, stav se bude často opravit sám v průběhu času.

Na základě zkušeností nejúčinnější léčba pro většinu Alopecie se zdá být Minoxidil na 12,5% v kombinaci s Kyselina Azelaová, aplikovány lokálně, a jsou k dispozici pouze na lékařský předpis. Lékaři často předepisují steroidní injekce, ale to zahrnuje několik injekcí do pokožky hlavy.

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *