Press "Enter" to skip to content

Vaše Must-Vědět, Průvodce Přírodní Řešení Pro Bolest Artritidy

Artritida bolest je chronická a pokračuje 24 hodin denně a lidé často probudí v noci, protože to. To může udělat život velmi nešťastný.

Níže můžete najít různá řešení, jak pomoci s tou bolestí, které jsou zcela přirozené a jsou rozhodně stojí za to vyzkoušet. Přicházejí vysoce doporučeno – budete potřebovat pouze hledat pro ně na internetu zjistit, často tisíce pozitivních komentářů:

Jablečný Ocet:

Jablečný Ocet

2 polévkové lžíce jablečného octa ve sklenici vody, je snadné, aby se. Pít dvakrát až třikrát denně.

Pokud máte pevný čas dostat to dolů, pak pomůže sami přidáním pomerančového nebo jablečného džusu, možná brusinky a samozřejmě, med – tvořivost nezná žádné meze. Můžete si také koupit ve formě kapslí na zdravotní store.

Můžete také zmírnit bolesti a otoky kloubů s hadříkem namočeným v jablečného octa. Dát jeden a půl šálky horké (ne vařící – pamatujte si, že to skončí na vaší kůži) vody a přidejte jedna čtvrtina šálku jablečného octa. Namočte hadřík ve směsi a vyždímejte většinu vlhkosti. Položte hadřík na oblasti, kde jste se setkali bolest, a pak zabalit ručník (také teplé až horké, pokud je to možné) nad látkou, aby udržet teplo. To se ochladit, a pokud zjistíte, že je to nutné, můžete to udělat tento postup znovu.

Jablečného Octa a Medu:

Jablečný ocet ve směsi s medem je skvělý lék proti bolesti a ne jen pro artritidy. Příště, až budeš mít bolesti, jen to zkusit místo přes pult drogy. To nemá žádné vedlejší účinky. Prostě mix jednu čajovou lžičku přírodního medu a jednu čajovou lžičku jablečného octa ve sklenici. Smíchejte s teplou vodou a až do dna.

Blackstrap Melasy:

To je podobné jako apple jablečný ocet, ale pamatujte, tento pochází z cukru, tak to není dobré pro vaše zuby, takže prosím vyčistěte je pravidelně a nenechte si vzít lék a pak jít spát bez čištění zubů! Tady je to, co děláte – je to snadné. Rozpusťte jednu polévkovou lžíci v šálku teplé vody a vypít dvakrát denně, a to může dát velkou úlevu bolesti artritidy

Skořice a Medu:

Další snadný lék a může mít i doma. Přidejte jednu malou lžičku skořice a dvě lžíce medu do šálku horké vody. Vzít to dvakrát denně pro dosažení nejlepších výsledků.

Stejně jako apple jablečný ocet, můžete také použít tuto směs na hadříkem. Smíchejte jeden díl medu na dvě části vlažné vody a přidat malé lžičku skořice, dokud se tvoří pastu. Masáž tuto pastu na svědění/bolestivé části těla v mírném kruhovém pohybu.

Všechny tyto přírodní prostředky jsou k dispozici ve vašem obchodě se zdravou výživou nebo i v supermarketech někdy. Je důležité, aby si nejlepší možnou kvalitu – jen dát to nejlepší ve vašem těle.

Be First to Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *